تبلیغات
مرکز مشاوره افق (زنجان) - چند خصلت آقایون که خانم‌ها مخفیانه دوست دارند

چند خصلت آقایون که خانم‌ها مخفیانه دوست دارند

 

نوع مطلب :فقط آقایون! ،

نوشته شده توسط:مدیر - اکبر مهدیلو


s1bizgr8cyb011meo2t0.jpg

خیلی سخت است که بتوان بر طبق خصوصیات اخلاقی که جنس مخالف آن‌ها را می‌پسندد رفتار کرد. معمولاً هنگامی‌که زمان قرارهای ملاقات فرا می‌رسد، خانم‌ها از هر نظر به خودشان می‌رسند، اما در مقابل آقایان همان چهره خسته و عرق کرده باشگاه را ترجیح می‌دهند. نکته مهمی که آقایان نباید هیچ گاه از نظر خود دور کنند این است که خانم‌ها همیشه آن طور که وانمود می‌کنند، نیستند و هیچ گاه حقیقت چیزهایی را که دوست دارند در همسر خود ببینند را به زبان نمی‌آورند.

شاید برخی از خانم‌ها نسبت به بعضی از خصوصیات اخلاقی همسرشان دل خوشی نداشته باشند و همیشه از او ایراد بگیرند و به او غُر بزنند؛ اما بد نیست که در این قسمت از برخی خصوصیاتی که می‌تواند یک خانم را همواره علاقه‌مند به شوهرش نگه دارد نیز چیزهایی بدانیم. شاید خانم ظاهراً از تعدادی از رفتارهای به خصوص آقا رضایت نداشته باشد، اما واقعیت این است که او در باطن خود، از زور خوشحالی در حال انفجار می‌باشد. تعجب آور است!؟

این مقاله را بخوانید تا ببینید کدامیک از رفتارهای مردانه تان حس علاقه همسرتان را بر می‌انگیزد و برای تغییر آن‌ها مجدداً فکر کنید.

1- مردِ مردها

هر چند خانم‌ها ادعا می‌کنند که از مردهای مرتب و تمیز و شیک پوش خوششان می‌آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس‌های ورزشی کج و کوله جلوی آن‌ها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در کوچه فوتبال بازی کنید، شاید به نظر خانم‌ها خیلی جذاب‌تر هم جلوه کنید. او بدش نمی‌آید که هر چند وقت یک‌بار برای نجاتش تلاش کنید، و یا اگر از عهده تعمیر برخی وسایل بر می‌آیید این کار را انجام دهید، و یا حتی با دوستان خود گپ بزنید.

یک خانم با یک آقا قرار نمی‌گذارد تا بر سر این موضوع که کدامشان کفش‌ها و یا موهای شیک‌تری دارند با او به رقابت بپردازد؛ بلکه این تفاوت‌های موجود میان شما دو نفر است که منجر به اتصال هر چه بیشتر شما به هم می‌شود. البته نباید فراموش کنید که زمانی که برای مشاهده تئاتر و یا صرف شام به بیرون می‌روید، او از شما انتظار دارد که لباس‌های مناسب و آراسته‌ای به تن کنید، اما در عین حال باید در نظر داشته باشید که در بقیه ساعات بیشتر از حس مردانگی شما لذت می‌برد - هر چند این امکان وجود دارد که هرگز به این موضوع اعتراف نکند- همیشه لازم نیست شیک‌ترین لباس‌ها را به تن کنید و درهای مختلف را پیش از او برایش باز کنید.

2- نه گفتن

شما باید تصمیماتی که به ذهنتان می‌رسد را انجام دهید و بر طبق آنچه عقلتان به شما دستور می‌دهد، عمل کنید؛ حتی اگر این کار سبب عصبانی شدن خانم شود. آقایان تصور می‌کنند که دختر خانم‌ها به دنبال نامزدهایی می‌گردند که او را بتوانند روی یک انگشت خود بچرخانند و هر چه که می‌گویند انجام دهد. اگر بخواهید همیشه مطابق آنچه به شما دیکته می‌شود، عمل کنید، دیری نخواهد گذشت که رابطه‌تان کسل کننده و ملال آور می‌شود. خانم‌ها به دنبال مردی هستند که چیزی برای ارائه کردن در دست داشته باشد و بتواند عقاید و ملاحظات شخصی خود را در بحث‌ها وارد کند. آن‌ها به دنبال مردی هستند که شخصیت منحصر به فردی داشته باشد. اگر تمام زندگی یک مرد را تنها همسرش تشکیل دهد، آنگاه دیگر چیزهای زیادی برای گفتن ندارد و برایش سورپرایزهای زیادی باقی نمی‌ماند که بتواند در مواقع ضروری آن‌ها را رو کند.

حتی اگر همسر شما از آن دست خانم‌هایی باشد که دوست دارند قدرت و کنترل خانواده را بدست بگیرند، باز هم بدش نمی‌آید که گه گاه با شما قدرت آزمایی و جدلی برابر داشته باشد. بنابراین اگر تا به حال تصور می‌کردید که باید کنترل تمام امور را به دست او بسپارید، بهتر است از این به بعد دست از این کار بردارید؛ به منظور حفظ رابطه و نگه داشتن او حتماً نباید خودتان را به یک خدمتکار خانگی دست آموز تبدیل کنید.

3- روابط جنسی

کاملاً روشن است که اگر یک رابطه، تنها به برقراری روابط جنسی محدود شود، طرف مقابل احساس می‌کند که مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد؛ اما از سوی دیگر باید این امر را نیز در نظر گرفت که یک خانم زمانی که می‌بیند شوهرش در مقابل او کنترل خود را از دست می‌دهد و ابزار علاقه می‌کند انگار دنیا را به وی داده‌اند. اگر همسر شما شاغل است و شب هنگام پس از یک روز سخت کاری و سرو کله زدن با ارباب رجوع و همکاران او را در خانه می‌بینید هیچ چیز جز معاشقه نمی‌تواند او را خوشحال کند؛ این امر سبب می‌شود که او خودش را در رأس تمام شادی‌های جهان قرار دهد. اگر او شغل حساس و با ارزشی دارد و در سمت مهمی قرار دارد، بهتر است شما شروع کننده ارتباط جنسی باشید. این امر به او اجازه می‌دهد که با خیال راحت از رابطه خود لذت ببرد.

4- مستقل بودن

شاید همیشه خانم‌ها به این دلیل که همسرشان ادعا می‌کنند سرشان بیش از اندازه شلوغ است، به آن‌ها توجه کافی مبذول نمی‌دارند، وقت زیادی را در محل کار خود سپری می‌کنند و یا با دوست‌های خود خوش گذرانی می‌کنند، ناراحت می‌شوند. باید توجه داشت باشید که اگر می‌خواهید همسرتان در کنارتان باقی بماند، باید مانند یک پرنسس با او رفتار کنید؛ اما از طرف دیگر، همواره در نظر داشته باشید که اگر سرگرمی، تفریح و کارهای دیگری برای انجام دادن نداشته باشید، ممکن است خانم احساس کند که در حال خفه شدن در رابطه است. همان اندازه که شما در رابطه نیاز به فضا دارید، خانم‌ها نیز از آزادی خود لذت می‌برند و شدیداً به آن محتاج هستند. یک مرد مستقل و متکی به نفس در نظر خانم‌ها از جذابیت بیشتری برخوردار می‌باشد. یک مرد محتاج و بدون آرزوهای بزرگ، برای بیشتر خانم‌ها هیچ گونه جذابیتی ندارد. بنابراین شما مجاز هستید که با دوستان مختلف خود قرار ملاقات بگذارید و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتان را داشته باشید.

5- حسود بودن

حسادت یکی از احساسات قوی به شمار می‌رود. هر چند انسان‌ها نمی‌توانند میزان دقیق حسادت خود را کنترل نمایند، اما مقدار کمی حسد، آن هم به طور گاه گاه و اتفاقی، به راحتی می‌تواند حس جاذبه شما را در نظر او افزایش دهد. اگر شما نسبت به مردهایی که با او صحبت می‌کنند، هیچ گونه عکس‌العملی از خود نشان ندهید، او تصور می‌کند که به هیچ وجه برایش ارزش قائل نیستید، به همین دلیل به دنبال کسی می‌رود که این خلأ را برایش پر کند. اگر او را در مورد یک همکار مذکر خیلی صمیمی و یا مربی‌اش بازخواست نمایید، شاید در ظاهر به شما غر بزند، اما در باطن لبخندی بر لب‌هایش نقش خواهد بست.

توجه: زمانی که نوبت به حسادت می‌رسد، مقدار کمی از آن می‌تواند مثمر ثمر واقع شود، پس در خرج کردن آن به شدت صرفه جویی کنید. از قدرت فوق‌العاده آن با خبر شوید: او می‌تواند عاشق مردی شود که نسبت به دارایی‌های شخصی او حساس بوده و از آن‌ها محافظت کند.

6- آسیب پذیری گاه به گاه

هر انسانی دوست دارد که احساس کند دیگران به وجود او نیازمند هستند و از آنجایی که کمتر اتفاق می‌افتد یک خانم بتواند از شوهر خود محافظت کند، بد نیست که به او اجازه دهید این کار را از طریق روش‌های دیگر به شما اثبات کند. برای مثال بد نیست که به او اجازه دهید تا به شما گوشزد کند نیاز به جوراب‌های بیشتری دارید، یا اینکه همیشه یادتان می‌رود رخت‌ها را به خشک شویی ببرید، و برای بستن کراوات خود به کمک او احتیاج دارید.

شاید احمقانه به نظر برسد اما گاهی اوقات همین موارد ساده و پیش پا افتاده سبب می‌شود که او احساس بهتری نسبت به خودش پیدا کند و بیش از پیش جذب شما شود. البته این امر بدان معنا نیست که سعی کنید از او برای خود یک مادر بسازید - هر چند او از این کار بدش نمی‌آید - اما این امر شاید جزء آخرین چیزهایی باشد که او انتظارش را از شما دارد؛ فقط زمانی که نیاز به کمک داشتید و احساس می‌کردید که او می‌تواند به شما کمک کند، از او درخواست همکاری کنید. با این کار بدون شک به او احساس قدرت، سودمند واقع شدن، و مهم بودن دست خواهد داد. اغلب مردها تصور می‌کنند که برای کشاندن خانم‌ها به سمت خود باید از خودشان یک قهرمان دست نیافتنی بسازند، اما این امر صحت ندارد. مقداری نیازمندی و کمک خواستن سبب می‌شود که شما در نظر او تا حدی آسیب پذیر جلوه کنید، و در چنین موقعیتی تمام خانم‌ها حاضر ایستاده‌اند تا به داخل رابطه شما آمده و به شما کمک کنند.

7- پنهان کردن احساسات

شاید او همیشه اعتراض می‌کند که چرا نباید بداند که شما در حال فکر کردن به چه موضوعی هستید. شاید دوست داشته باشد بداند که در طول روز و در محل کار برای ما چه اتفاقاتی رخ داده، شاید همیشه از شما بخواهد تا در مورد همه چیز با او صحبت کنید، و به اصطلاح سفره دلتان را برای او باز کنید تا بتواند به عمیق‌ترین نقطه از احساساتتان دسترسی پیدا کند. شما می‌دانید که خانم‌ها با دوست‌های دختر در مورد جزییات تمام مسائل به خصوص در مورد نگرانی‌های خود، صحبت می‌کنند. به همین دلیل اگر بخواهید تمام احساست خود را در مقابل او بازگو کنید، خیلی راحت می‌تواند به شما نمره دهد.

در برخی مواقع اگر کمی از او دوری کنید و خود را کمی اسرار آمیز جلوه دهید، او علاقه بیشتری به شما پیدا خواهد کرد. نکته جالب اینجاست که خودش به شخصه برای پیدا کردن حقیقت تلاش می‌کند. خانم‌ها لذت می‌برند تا بدون اینکه شما به آن‌ها چیزی بگویید، خودشان بتوانند از اسرار شما سر در بیاورند. شاید آن قدرها هم که شما تصور می‌کنید از این کار متنفر نباشد.

8- سرتاپای او را وارسی کنید

خانم‌ها به اندازه آقایان دوست دارند که دیگران آن‌ها را به خاطر توانایی‌های ذهنی و عملی‌شان تحسین کنند، و زمانی که کاری را درست انجام دادند مورد تشویق قرار بگیرند؛ آن‌ها در چنین حالتی انتظار ترفیع رتبه و تشویقی نیز دارند. اگر یک خانم با حالت جذابی صحبت می‌کند دلش می‌خواهد مورد توجه قرار بگیرد. البته این امر به شرایط و کسانی که به او توجه می‌کنند هم بستگی دارد.

اما زمانی که نوبت به مردی می‌رسد که خانم دوستش می‌دارد، با کمال میل به او اجازه می‌دهد که کلیه متعلقاتش را چک کند. خانم‌ها هم مانند آقایان از تعریف و تمجید لذت می‌برند. اگر به او توجه کنید او واقعاً خوشحال می‌شود و این خوشحالی شما را به هر کجا که بخواهید خواهد رساند.

همیشه بهترین رفتارهایتان را رو نکنید

هر چند خانم‌ها در بیشتر موارد، زمانی که غر زدن‌هایشان را شروع می‌کنند کاملاً جدی هستند، (به ویژه زمانی که آشغال غذاهای خود را روی میز بگذارید و یا جوراب‌هایتان را برندارید) اما باید این امر را هم در نظر داشته باشید که اگر بخواهید همیشه با او موفقت کنید و مطابق خواسته‌هایش رفتار کنید، او دلش برای خود واقعی شما تنگ خواهد شد.

این دست رفتارها به دو قسمت تقسیم می‌شوند: آن‌هایی که خود واقعی شما را نمایان می‌سازند و آن دسته‌ای که شما را به او نشان می‌دهند. از آنجایی که ما کاملاً واقف هستیم که خانم‌ها نیازمند توجه هستند و همین توجه باعث جذب خانم‌ها به آقایان می‌شود، این احتمال وجود دارد که برخی رفتارهای منحصر به فرد شما باعث شود تا گل لبخند را بر روی لب‌های او بنشاند و در وجود او جذابیت بیشتری نسبت به شما ایجاد نماید. بنابراین هیچ گاه نباید به ظاهر صحبت‌های او توجه کنید؛ در بیشتر مواقع او شما را فقط به خاطر وجود خودتان دوست می‌دارد.

 

منبع: کاریزما مشاور

مرکز مشاوره افق پنجشنبه 7 بهمن 1395
این شما هستید که انتخاب می کنید... دوشنبه 27 دی 1395
کانال تلگرامی مرکز مشاوره افق دوشنبه 27 دی 1395
دوستِ تو، خدا سه شنبه 23 مهر 1392
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج شنبه 13 آبان 1391
چگونه همسری ایده آل باشیم؟ پنجشنبه 12 مرداد 1391
7 نوع متفاوت از عشق! دوشنبه 2 مرداد 1391
توصیه هایی برای روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور 3 پنجشنبه 8 تیر 1391
توصیه هایی برای روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور 2 پنجشنبه 8 تیر 1391
توصیه هایی برای روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور 1 پنجشنبه 8 تیر 1391
کنکوری ها- آیا تو یک ماه آخر میشه معجزه کرد؟ یکشنبه 7 خرداد 1391
کناب درمانی- تربیت فرزند- پدر و پسر شنبه 9 اردیبهشت 1391
کتاب درمانی- تربیت فرزند- 5 زبان عشق کودکان شنبه 9 اردیبهشت 1391
سال نو مبارک یکشنبه 28 اسفند 1390
نظریاتی در باب عشق جمعه 12 اسفند 1390
افزایش اعتماد به نفس چهارشنبه 12 بهمن 1390
علل و عوامل اضطراب امتحان دوشنبه 5 دی 1390
اضطراب امتحان دوشنبه 5 دی 1390
راز تداوم یک زندگی! سه شنبه 24 آبان 1390
چگونه آهسته آهسته عاشق شویم؟ چهارشنبه 13 مهر 1390
لیست آخرین پستها
وبلاگنویسان
آگهی ساز - آگهی و تبلیغات رایگان